viršus

Žaidėjo zona

Prisijungimas Registracija
× Uždaryti

Apie Žaidimą

Nuotykiai:
Keliaudami po žemėlapį atrasite vis kažką naujo, kaikurių vietovių paslaptis papasakos žaidimo personažai, o kai kurios gal taip ir liks neatrastos. Žaidime yra 3 regionai - Žalūjų akmenu (kuriame ir pradėsite kelione), magiškosios žemės - tai visai kitoks pasaulis ir prarastosios žemės kurias reikia atvaduoti nuo blogio, nors kaikurie gyventojai pasakytų, kad taip jiems ir reikia.

Kovos:
Žaidime teks pakovoti su įvairiais žvėrimis, būtybėmis bei dar velniai žino kuom (velnių irgi yra!), įvaldyti jų žudimo meną, bei susirinkti jų turtus!
Taip pat galėsite duoti į snukį kitiems žaidėjams! O jei jūs garbingas karys - savo meistriškumą galėsit įrodyt kovų arenoj.

Amatai:
Amatai yra labai svarbi žaidimo dalis, jų pagalba būsit pavalge, apsirenge, apsvaige nuo potionų bei turėsit stogą virš galvos!
Viską ko nereikia pardave užsidirbsite pinigų kuriuos čia vadiname dukatais.
Sutiksite šiuos amatus: kasyba, kalvystė, žvejyba, kulinarija, juvelyrika, alchemija ir žemdirbystė.
Keldamiesi jų lygius atrasite naujas galimybes.

Taip pat yra įvairių mini žaidimų, viktorinų, forumas o kartais žaidimą pagyvina įvairūs event'ai!

Veiksmas - viduramžiais:
Žaidimo veiksmas vyksta kažkur viduramžaisis - pilys, riteriai, šlovė ir religija - visa tai susipyne į nuotykių pynę. Žaidime sutiksite personažu su istoriniais pavadinimais. Kaikurios vietos yra paremtos tikrais įvykiais - tai easter-eggs, ar rasi juos?
P.S. dienos pabaigoje tai fantastinis žaidimas, drakonų viduramžiais nebuvo :)

© Brutai.lt
discord